KONTAKT

www.survive-equip.pl
napisz do nas
sklep@survive-equip.pl

BESTSELLERY

nasza cena 29,99 zł
Dostępny
nasza cena 28,00 zł
Niedostępny
nasza cena 25,00 zł
Dostępny

 

 

 

 

 

 

 

 

PayPal Home


Regulamin
Regulamin

 

Witamy na Naszej stronie www.survive-equip.pl

 

Zajmujemy się sprzedażą artykułów sportowych oraz turystycznych na terenie Polski. Sprzedawane przez Nas artykuły są fabrycznie nowe i nigdy nieużywane. Na stronie sprzedajemy towar, który posiadamy aktualnie na stanie.

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy prosimy o maila ( należy w nim zawsze zawrzeć numer zamówienia ). Na maile odpowiadamy od poniedziałku do piątku. Sklep jest zwolniony z podatku VAT na podstawie Art.113 ust.1 Ustawy o VAT.

 

Kupując u Nas produkty, zobowiązują się Państwo do przestrzegania Naszego regulaminu.POSTANOWIENIA OGÓLNE

 1. Regulamin określa zasady korzystania przez Użytkowników, w tym Nabywców, ze Sklepu prowadzącego przez Sprzedawcę

 2. Regulamin udostępniany jest nieprzerwanie na stronie internetowej Sklepu w sposób umożliwiający Użytkownikom jego pozyskanie.OGÓLNE WARUNKI KORZYSTANIA ZE SKLEPU

 1. Sklep internetowy jest prowadzony przez I&M ul. Szczecińska 12a/11 40-139 Katowice NIP: 6342588755  Regon: 363883366, prowadzi sprzedaż na stronie www.survive-equip.pl na mocy regulaminu dostępnego na tej stronie.

 2. Preferowany kontakt ze Sklepem mailowy sklep@survive-equip.pl

 3. Użytkownik może korzystać ze Sklepu 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu.

 4. Przed każdym zawarciem umowy sprzedaży Użytkownik przeglądając stronę  ma możliwość zapoznania się z opisem i ceną towarów oraz kosztem wysyłki i ewentualnych kosztach dodatkowych.

 5. Z chwilą zawarcia umowy sprzedaży, nabywca otrzymuje na swój adres e-mail potwierdzenie zamówienia.

 6. Sprzedawca nie wysyła nabytych towarów do miejsc dostawy znajdujących się poza terytorium Polski.ZŁOŻENIE ZAMÓWIENIA

 1. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu przez cały rok.

 2. Zamówienia można składać  z pominięciem rejestracji użytkownika natomiast należy prawidłowo wypełnić formularz podczas składania zamówienia.

 3. Sklep czynny jest od poniedziałku do piątku w dni robocze, w godzinach 8.00 – 17.00

 

 1. Cena podana przy każdym produkcie jest wiążąca w chwili złożenia przez klienta zamówienia

 2. Klient korzystając ze Sklepu składając zamówienie powinien podać:

 • Imię i nazwisko odbiorcy

 • dokładny adres dostawy (ulica, numer domu, numer mieszkania, kod pocztowy, miejscowość )

 • numer telefonu kontaktowego

 • aktualny adres e-mail

 • sposób wybranej dostawy

 • NIP ( w przypadku gdy Kupujący zarząda wystawienia faktury Vat )

 1. Po złożeniu zamówienia Użytkownik otrzyma informację zwrotną, wysłaną pocztą elektroniczną na podany w formularzu rejestracyjnym adres e-mail, stanowiącą informację o poprawnie złożonym zamówieniu.

 2. Sklep nie jest płatnikiem VAT na podstawie Art.113 ust.1 Ustawy o VAT. Na fakturze widnieje 0% VAT-u.

 3. W przypadku, gdy towar jest niedostępny, Sklep ma prawo do odstąpienia od umowy w terminie 30 dni, licząc od dnia złożenia zamówienia. Jeżeli Użytkownik dokonał zapłaty za towar, Sklep zwróci Klientowi należność w terminie 14 dni od dnia poinformowania Użytkownika o niemożliwości spełnienia świadczenia.
ZAPŁATA I CENY

 1. Nabywca zobowiązuje się do zapłaty ceny za zamówiony w Sklepie towar, w tym za koszt dostawy, nie później niż w terminie 7 dni od dnia dokonania zakupu.

 2. Płatności za nabyte w Sklepie towary (cena + koszt dostawy) dokonywane są za pomocą narzędzi płatniczych udostępnionych w Sklepie oraz na zasadach określonych przez Sprzedawcę. Dostępne formy płatności:

 • przedpłata na konto Idea Bank 66 1950 0001 2006 5552 7179 0001

 • płatność za pośrednictwem PayPal

 • płatność za pośrednictwem serwisu transferuj.pl

 • płatność za pobraniem płatna kurierowi (przesyłki wysyłane są Pocztą Polską oraz poprzez firmę Inpost )

 1. Przesyłki zamawiane przez Klientów poprzez opcję płatności za pobraniem przed ich realizacją muszą zostać przez Sklep potwierdzone.

 2. Zamówienia za pobraniem potwierdzamy poprzez sms na, który należy odpowiedzieć aby potwierdzić zamówienie. Przy zamówieniach na wyższą kwotę lub większą ilość towaru potwierdzamy telefonicznie kontaktując się z Klientem telefonicznie na numer telefonu podany przy składaniu zamówienia.

 

WARUNKI DOSTAWY

 1. Użytkownik dokonuje wyboru rodzaju dostawy zgodnie z opcjami dostępnymi na stronie: Poczta Polska, Inpost, firm kurierska DHL

 2. Koszt dostawy wliczony jest w końcową cenę zamówienia. Informację o cenach i taryfach dostaw podane są na stronie Sklepu.

 3. Wysyłkę realizujemy wyłącznie za pośrednictwem firmy Inpost,  DHL oraz Poczty Polskiej.

 4. Realizacja zamówienia trwa od 2 do 7 dni roboczych. W przypadku zamówienia bardzo dużej ilości produktów, Sklep ma obowiązek kontaktu indywidualnego z Klientem w celu ustalenia, czasu, sposobu i ceny dostawy.

 5. Kupując u Nas za wysyłkę płacisz tyko raz - Wysyłka towaru następuje na adres wskazany przez Nabywcę w formularzu dostawy.

 6. Towar wysyłamy od poniedziałku do piątku, najdalej w ciągu 2- 3 dni roboczych od dnia otrzymania przelewu lub informacji o wysyłce pobraniowej (po potwierdzeniu zamówienia poprzez sms lub telefon)

 7. Dni ustawowo wolne od pracy odpowiednio przesuwają termin wysyłki o czas ich trwania.

 8. Za transport przesyłek odpowiada Poczta Polska, Inpost oraz firma DHL

 9. Przesyłka ekonomiczna nie jest rejestrowana w systemie Poczty Polskiej z czego wynika, że nie ma możliwości śledzenia przesyłki oraz składania reklamacji w przypadku zaginięcia przesyłki. ( Poczta Polska zastrzega sobie możliwość zaginięcia przesyłki ekonoicznej )
REKLAMACJE

 1. Produkty oferowane w Sklepie internetowym objęte są 3 miesięczną gwarancją.

 2. Nabywca może składać Sprzedającemu reklamacje dotyczące wad fizycznych.

 3. Reklamacji nie podlegają uszkodzenia mechaniczne spowodowane przez Kupującego, rysy czy otarcia  spowodowane użytkowaniem produktu, akumulator ( który z czasem może wymagać wymiany ).

 4. Reklamacje można zgłaszać mailowo sklep@survive-equip.pL

 5. W reklamacji powinien znaleźć się dokładny opis rodzaju niezgodności, data wystąpienia, nr zamówienia oraz dane kontaktowe, co ułatwi procedurę reklamacyjną

 6. Sklep rozpatruje reklamacje w ciągu 14 dni roboczych od dnia otrzymania reklamacji.

 7. Odpowiedź w sprawie reklamacji jest wysyłana mailowo lub przekazywana telefonicznie.

 

PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY

 1. Zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000 roku o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzona przez produkt niebezpieczny (Dz.U. Nr 22, poz. 271) Konsument może odstąpić od umowy bez podania przyczyny, składając w terminie 14 dni od dnia doręczenia produktu stosowne oświadczenie pisemne na adres e-mail: sklep@survive-equip.pl

 2. W przypadku odstąpienia Klienta od umowy,  Sklep dokona zwrotu ceny Produktu (kosztów wysyłki Sprzedający  nie zwraca) w ciągu 14 dni od daty otrzymania zwracanego przedmiotu przez Klienta. Zwrot pieniędzy nastąpi na wskazany przez Klienta rachunek bankowy. Sklep wydaje pisemne poświadczenie o zwrocie świadczenia.

 3. Koszty wysyłki zwracanego towaru ponosi Klient. Nie odbieramy przesyłek wysłanych za pobraniem.

 4. Prawo odstąpienia od umowy kupna nie przysługuje Klientowi, który przekroczy termin 14 dni ( licząc od dnia odebrania przesyłki ).

 5. Zwracany towar - nie może być używany (używanych oraz uszkodzonych produktów przez klienta nie przyjmujemy)  oraz musi zostać zapakowany w pudełko i zabezpieczony przed uszkodzeniem podczas transportu.
 6. Zgodnie z ustawą Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwreirdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.   
   
  Konsument odstępujący od umowy może korzystać z towaru tylko tak, jak robiłby to w sklepie stacjonarnym.

 

UWAGA Zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych, wszelkie prawa do fotografii oraz grafik opublikowanych na stronie sklepu SURVIVE EQUIP są własnością ich autora. Kopiowanie i rozpowszechnianie ich w jakiejkolwiek formie jest zabronione oraz grozi konsekwencjami prawnym

 

 

Kontakt
Od Poniedziałku do Piątku
W godzinach od 9 do 17
SERWIS SMS - Sprawdzanie zamówień:
578 573 000
.
SKLEP:
tel. 578 573 001
.
Chętnie i szybko odpowiadamy
na maile:
sklep@survive-equip.pl

 

 

 

 

 

nr rachunku bankowego:

66 1950 0001 2006 5552 7179 0001

Bezpieczeństwo i wygodę płatności zapewnia Transferuj.pl

 

YWRjY2M2N