Wprowadzenie » Paralizatory » Paralizator - Kastet


        

Paralizator - Kastet

model 2016

Niedostępny

 

Numer produktu: par-kast
cena standardowa 50,00 zł
nasza cena:
38,00 zł ( Nie jesteśmy płatnikami VAT )

Paralizator - Kastet

 

Paralizatory to jedne z najpopularniejszych na świecie urządzeń obronnych bez zezwoleń.  Są to urządzenia generujące impulsy elektryczne o wysokim napięciu i niskim natężeniu, powodujące skurcze, zwiotczenia i bóle mięśni. Paraliżują one układ nerwowo-mięśniowy napastnika obezwładniając go na czas ok. 10-15 minut nie wyrządzając mu przy tym żadnych trwałych obrażeń. Bez zezwolenia posiadać można obecnie paralizatory o natężeniu prądu do 10 mA.

Paralizator  Blast Knuckles - kastet elektryczny


Paralizator ZAP Blast Knuckles 950 000 woltów w kształcie klaszicznego kastetu zbudowano według patentu amerykańskiego. Jego konstrukcja pozwala na pewny chwyt, dzięki czemu jest praktycznie niemożliwe wyrwanie go z ręki przez agresora. W przeciwieństwie do paralizatorów klasycznych kształtów, konstrukcja ZAP Blast Knuckless pozwala na lepszą manipulację nim. Trafienie takim paralizatorem bywa dla agresora bardzo bolesne i zaskakujące.

Kompaktowe wymiary są idealne np. dla biegaczy.Urządzenie jest wykonane z wysokiej jakości antypoślizgowego tworzywa. Zasilana jest dwoma bateriami litowymi CR123. 950 000 Wydajność 950 000 woltów jest w pełni wystarczająca do szybkiego obezwładnienia gwałciciela, nawet przez grubą warstwę odzieży.

W do zestawu dołączono kaburę do noszenia na pasku do spodni.Dane techniczne:

Rozmiary: 9,5 x 11,5 x 2,5 cm
Waga: 260 g
Napięcie: 950 000 V
Zasilanie: 2 baterie Li CR123A
Kabura: Tęga nylonowa kabura z mocowaniem do paska spodni

YzdhNDY0O