Wprowadzenie » Lornetki » Lornetka 20x50


        

Lornetka 20x50

Pokrowiec w zestawie

Niedostępny

 

Numer produktu: ld1333
cena standardowa 120,00 zł
nasza cena:
71,00 zł ( Nie jesteśmy płatnikami VAT )

Lornetka 20x50

 

Lornetka posiada regulację rozstawu obiektywów a także ustawienie ostrości obrazu na obu obiektywach jednocześnie jednym centralnym regulatorem i osobno na prawym okularze (0,+,-) dzięki czemu każdy dopasuje pole widzenia do swojego wzroku.
Szklana optyka zapewnia doskonałą transmisje światła, soczewki pokryte powłoką antyrefleksyjną dzięki czemu doskonale nadaje się do obserwacji w dni słoneczne.

IDEALNA DLA MYŚLIWYCH, OBSERWATORÓW PRZYRODY,TURYSTÓWLORNETKA W KOLORZE CZARNYM, POKRYTA GUMĄ NIE WYŚLIZGUJE SIĘ Z RĄK, A ZARAZEM ODPORNA JEST NA WSZELKIE WARUNKI ATMOSFERYCZNE.

Świetnie nadaje się również na prezent.


Dane techniczne:

model:20x50

średnica obiektywu: 50mm,

obudowa: gumowana,aluminiowy korpusmożliwość mocowania na statywie ,szklana optykacentralna regulacja ostrości, oraz możliwość regulacji dioptrii na prawym okularzesoczewki antyrefleksyjne, idealnie nadają się do obserwacji w słoneczne dni,

wysokość 18cm, szerokość 20cm

kolor: czarnywaga: 700g


ZALETY LORNETKI

Bardzo dobra jakość wykonaniaNiska cenaMasywnośćNiezawodność

W cenie otrzymują państwo:› lornetka 20x50› pokrowiec z paskiem na ramię› pasek na szyję› szmatka do czyszczenia obiektywów› 4szt. dekielków ochronnych na obiektywy i okulary› estetyczne opakowanie› instrukcja obsługi

 

ODZkOTky